Extra Virgin alyvuogių aliejus Gran Riseva Giussepe Fois 250ml

17,50 €

Aukščiausios kokybės alyvuogių aliejus „Gran Riserva“ šiai dienai geriausias ir labiausiai pasaulyje pripažintas „Accademia Olearia“ alyvuogių aliejus. 2019 metų pagrindinis alyvuogių aliejaus gidas Flos Olei šį alyvuogių aliejų išrinko vienu iš 25 geriausių pasaulio alyvuogių aliejų.

Ūkio įvertinimas  pagal FLOS OLEI 2020 – 98/100

Alyvuogė: Bosana, Semidana

Regionas: Alghero regionas, Sardinija

Aromatas:

švarus alyvuogių, obuolių ir pomidorų aromatas.

Skonis:

stiprios daržovių užuominos ir puikus balansas tarp kartaus ir aštraus


Aukščiausios kokybės alyvuogių aliejus „Gran Riserva Giuseppe Fois Accademia Olearia“ šiai dienai geriausias ir labiausiai pasaulyje pripažintas „Accademia Olearia“ alyvuogių aliejus. Tai alyvuogių aliejus, kurį pagrindiniai alyvuogių aliejaus vertinimo žurnalai ir svarbiausi pasaulio konkursai išrinko reprezentuodami įmonės kokybę. Ribotais kiekiais jis gaunamas atrenkant Bosana ir Semidana veislių alyvuoges; derlius nuimamas kuo greičiau, o spaudimas atliekamas nedelsiant, naudojant nepertraukiamo ciklo įrenginį, ekstraktuojan šaltai. Naudojamos tik šviežios, žalios ir sveikos alyvuogės.  Rezultatas yra puikios pusiausvyros, bet labai išraiškingo kvapo ir skonio alyvuogių aliejus.

Naudojimas:

Dėl savo savybių tai yra puikus produktas, skirtas gurmaniškoms virtuvėms. Jo kvapas ir niuansai yra labiau pastebimi, naudojant gryną.

Maistinė vertė 100 ml: energetinė vertė: 824 Kcal /3390 kJ, riebalų 91,6 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 15g, mononesočiųjų riebalų rūgščių 67 g, polinesočiųjų riebalų rūgščių 9,6 g. Angliavandenių – 0 g, cukrus – 0 g, proteinų – 0 g, druskos 0 – g.

Gamintojas: Accademia Olearia SRL, Sardinija, Italija

 


Kiekis

 

Saugus apmokėjimas

 

Pristatymas per 2-4 darbo dienas VISOJE LIETUVOJE

 

Galimybė atsiimti mūsų parduotuvėje Kaune

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: