Apie mus

Firma Aromatinga kava buvo įkurta 2005 metais. Nuo pat įkūrimo mūsų tikslas buvo pasiūlyti Lietuvos vartotojams aukščiausios kokybės kavą bei kitus produktus skirtus HO.RE.CA sektoriui. Šiai dienai mes turime daugiau kaip 250 klientų visoje Lietuvoje ir šis skaičius dėl puikios kokybės produktų ir dėmesio kiekvienam, net mažiausiam klientui auga kiekvieną mėnesį. Mes siūlome tik aukščiausios kokybės kavą, arbatą, karštą šokoladą ir kitus produktus už konkurencingą kainą.

Nuo 2007 metų Aromatinga kava atstovauja didžiausią Sardinijos salos (Italija) kavos skrudinimo kompaniją La Tazza d'oro Srl. Nuo 1938 metų La Tazza d'oro importuoja, skrudina ir pakuoja puikiausios kokybės kavos pupeles, išgaudama mišinį, kuris virsta išskirtinai aromatinga espresso kava "La Tazza d'oro". Kavos pupelės iš geriausių pasaulio plantacijų Brazilijoje, Kosta Rikoje ir Indijoje, bei begalinė meilė savo darbui ir "magiškų pupelių" kultui leidžia pateikti vartotojams nepriekaištingo skonio ir aromato kavą. La Tazza d'oro S.r.l. užima dominuojančią padėtį Sardinijoje, o taip pat eksportuoja savo produkciją į daugiau kaip 20 pasaulio šalių, nuo Jungtinių Amerikos Valstijų iki Japonijos ir Australijos.

Nuo 2010 metų mes atstovaujame Vokietijos arbatos gamintoją Winckler GmbH. Kompanija Winckler užsitarnavo savo vardą kaip kokybiškos arbatos gamintojas ne tik Vokietijoje, bet ir tarptautinėje rinkoje. Firmos specialistai patys atrenka arbatas visuose pasaulio arbatos auginimo regionuose, o moderni gamykla įsikūrusi Hamburge- pasaulinėje arbatos prekybos sostinėje. Kompanija Winckler siūlo daugiau kaip 450 rūšių arbatų iš savo katalogo, bei gali sukurti pačius įvairiausius mišinius pagal užsakovo pageidavimą. Arbatos pradedamos gaminti, tik gavus mūsų užsakymą, ko pasekoje mes savo klientams galime pasiūlyti šviežias ir aromatingas arbatas. Visos mūsų siūlomos arbatos yra be sintetinių kvapiklių ir aromatizuotos tik natūralias aliejais arba aromatais.

Nuo 2011 metų Lietuvoje pristatome vieno didžiausių ir įdomiausių Italijos karšto šokolado, pieno kokteilių, šerbetų ir kitų šaltų bei karštų gėrimų gamintojo Proddoti Moretto S.p.A. produkciją. 1928 metais Milane įkurta įmonė artėja prie savo 100 metų jubiliejaus, ir jau šiuo metu yra minima ne tik kaip Italijos , bet ir viso pasaulio maisto kultūros dalis. Kokybė ir tik natūralūs produktai uždirbo Moretto produkcijai pripažinimą ir populiarumą visame pasaulyje. Tai patvirtina daugybė apdovanojimų gautų per ilgą įmonės gyvavimo laikotarpį tarp kurių galėtume paminėti tokius kaip F.A.I.A.T. Hospitality Grand Prix, Lupa Capitolina d'oro ir Civilta del Lavoro prizus. Plačiausias asortimentas, skonių ir rūšių įvairovė nepriekaištinga kokybė leis patenkinti net pačių įnoringiausių klientų norus. Paprastas paruošimas ir lengva apskaita tai dar vienas pliusas dėl ko verta rinktis Moretto produkcija.

Teatogo™ dar vienas pasaulinis prekės ženklas kurį nuo 2011 metų platiname Lietuvoje. Teatogo™ tai kol kas vienintelis ir užpatentuotas būdas gaminti arbatą išsinešimui. Platus, puikiai parinktas kokybiškų arbatų asortimentas šilkiniame maišelyje patenkins kiekvieno kliento skonį. Ši arbata padės Jums surasti naujų klientų, neprarandant nei vieno seno, nes kokybiškos arbatos išsinešti iki šiol tiesiog nebuvo.

Rekvizitai

UAB Aromatinga kava

Įmonės kodas: 300125494

PVM kodas: LT100001758514

Kontaktai

Parduotuvės adresas:
Vilniaus g. 15, Kaunas

Įmonės adresas: 

Rimvydo 13A, LT-50232, Kaunas

Telefonas pasiteirauti: 8 611 16211