Konservuotos daržovės, užtepėlės

Aktyvūs filtrai

 • Artišokai aliejuje 1,5kg

  27,95 €

  Artišokai aliejuje 1500gr

  Sudėtis: artišokai 72%, saulėgrąžų aliejus 21%, aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus, vyno actas, druska, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinos rūgštis.

  Mūsų artišokai yra paruošti rankomis, kad nepažeistume širdies, jų naudingiausios mėsingos dallies. Mes naudojame tik kruopščiai atrinktus ingredientus, kad sukurtume gerą ir sveiką produktą. Mėgaukitės jais kaip užkandžiu arba kaip makaronų ar ryžių patiekalų dalimi.

 • Svogūnėliai marinuoti 1.5kg

  18,95 €

  Boretaniniai svogūnėliai marinuoti 1500gr

  Sudėtis: svogūnėliai 64%, vanduo, vyno actas,druska, cukrus rūgštingumą reguliuojanti medžiaga:pieno rūgštis

  Italijoje šios veislės svogūnai vadinami „cipollini“ ir tradiciškai kepami orkaitėje ar marinuojami nepjaustyti. Nepakartojamo ir subtilaus skonio saldžiarūgščiai  svogūnėliai yra puikus užkandis ir aperityvas. Jie pridedami ir praturtina mėsos ar žuvies patiekalus.

 • Alyvuogės aliejuje 1.5kg

  18,95 €

  Alyvuogės be kauliukų aliejuje 1500gr

  Sudėtis: alyvuogės be kauliukų 70%, saulėgrąžų aliejus 21%, aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus, petražolės, česnakas,druska, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinos rūgštis, pieno rūgštis

  Sunokusios alyvuogės be kauliukų, pagardintos prieskoniais ir užmarinuotos aliejuje. Puikus užkandis aperityvui, ar gali būti naudojami ryžių ar makaronų salotų gardinimui ar tiesiog kaip padažų ar pagrindinių patiekalų sudedamoji dalis.

 • Pupelės aliejuje 1.5kg

  18,95 €

  Pupelės aliejuje 1500gr

  Sudėtis: pupelės 70%, saulėgrąžų aliejus, ypač tyras alyvuogių aliejus, petražolės, pankolio sėklos, česnakai, juodieji pipirai, vyno actas, druska, cukrus, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinos rūgštis.

  Šias aukštos kokybės pupeles galima naudoti kaip užkandį ar garnyrą arba naudoti kartu su salotomis ar gardinti makaronus ar ryžių patiekalus.

 • Artišokų užtepėlė 90gr.

  3,90 €

  Artišokų užtepėlė 95gr

  Sudėtis: artišokai 72%, saulėgrąžų aliejus, vyno actas,druska, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga:citrinos rūgštis

  Artišokų kremas puikiai tinka patiekti su brusketa ar pane carasau duona. Puikiai tinka kaip aperityvas ar užkandis. Galima gardinti makaronų patiekalus ar risotto.

 • Alyvuogių Bosana užtepėlė 90gr

  6,95 €

  Alyvuogių Bosana užtepėlė 90gr

  Sudėtis: Bosana alyvuogės 79%, ypač tyras alyvuogių aliejus iš Bosana alyvuogių 20%,druska, česnakas, peperončinas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga:pieno rūgštis

  Alyvuogių užtepėlė puikiai tinka patiekti su brusketa ar pane carasau duona. Puikiai tinka kaip aperityvas ar užkandis.

 • Ekologiškas padažas makaronams rūkytas Bio 270gr.

  7,50 €

  Ekologiškas padažas makaronams rūkytas Bio 270gr

  Sudėtis: ekologiški pomidorai, ekologiškas alyvuogių aliejus, kaparėliai bio, ekologiški svogūnai, kardžuvė, atlantinis marlinas, tunas, česnakas, druska, natūralus kvapas

  Jokių dažiklių ar konservantų

   

 • Ekologiškas Padažas makaronams Terra e mare Bio 270gr.

  7,50 €

  Ekologiškas Padažas makaronams Terra e mare Bio 270gr.

  Sudėtis: ekologiški pomidorai, ekologiški baklažanai, cukinijos bio, morkos bio, ekologiškas alyvuogių aliejus, ekologiški svogūnai, kardžuvė, geltonpelekis tunas, mėlynasis tunas, česnakas, druska

  Jokių dažiklių ar konservantų