• Nauja

125gr. muilų rinkinys

6,50 €

Asilių pieno, šlamučio, žemuogių medžio, pistacijų ir ožkos pieno 5 rūšių muilo rinkinys  125 g, visų po 5gr.


"Arcu 'e chelu" sardiniečių kalba reiškia "vaivorkštė": šis produktas yra 5 mažo dydžio muilo gabaliukų 5 gr. rinkinys, kuriame yra visi Insula tradicijos kvapai ir spalvos. Įeina:

AINA Nuo seniausių laikų asilų pienas visada buvo laikomas grožio paslaptimi: jis valo ir drėkina, todėl oda tampa švelni ir elastinga. Kelionė atgal, kad iš naujo atrastumėte šio natūralaus ingrediento savybes.

HELICRISO Šiam gabalėliui naudojamas vietinis kremas pasižymi svarbiomis antioksidacinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis. Maža šlamučio gėlelė garantuoja nepakartojamą medienos kvapą.

LATTE 'E CRABA Ožkos šviežias pienas, įpiltas į migdolų aliejų, yra šios unikalios muilo formos pagrindas. Drėkinantį ir maitinantiį tai puikus pasirinkimas sausai ir jautriai odai.

„LIDONE Lidone“ šveitimo muilas yra žemuogių medžių vaisių, vynuogių sėklų aliejau ir pelargonijų, citrusinių vaisių ir laukinių ramunėlių eterinių aliejų mišinys, kuris valo ir atjaunina odą.

KESSA balzaminis muilas su eteriniu aliejumi - visžalis krūmas, augantis Sardinijoje. Taurusis aliejus turi subalansuojančių savybių dirginančiai odai. Jo gaivus ir intensyvus aromatas.

Forma: 5 x 25 g.


Kiekis

 

Saugus apmokėjimas

 

Pristatymas per 2-4 darbo dienas VISOJE LIETUVOJE

 

Galimybė atsiimti mūsų parduotuvėje Kaune

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: