Levandų eterinis aliejus

12,50 €

Eteriniai aliejai iš Sardinijos augalų. Gaunami iš aromatinių medžiagų, esančių augaluose.

Jie naudojami aromaterapijoje, nes jų aromatas veikia visą kūną, balansuoja ir harmonizuoja . Kaip kosmetiką rekomenduojame jas naudoti išorėje, tačiau galima naudoti ir kitiems poreikiams eterinis aliejus yra grynas, natūralus, labai koncentruotas ir tirpsta aliejuje ir alkoholyje.


Levandų eterinis aliejus ( Lavandula angustifolia ) yra labai gerai žinomas ir labai veiksminga natūrali priemonė nuo nemigos , nervų sistemos sutrikimų , cistito ir mėnesinių skausmo.

Aliejus iš levandų, distiluojamas ir ekstrahuojamas.

levandų eterinis aliejus, sardinijų eteriniai aliejai, sardinijų žolelės

Levandų eterinis aliejus: kam jis skirtas?

Levandų eterinis aliejus gali būti naudingas:

veikia kaip antibiotikas nuo gripo simptomų (šlapias kosulys, galvos svaigimas, galvos skausmas), antispazminis (malšina pilvo spazmų skausmus), analgetikas (mažina raumenų skausmą), gijimas (ypač vaikų odoje ar mažose žaizdose).

sumažina spuogus , egzemą, psoriazę , iš tikrųjų apžvelgus populiariausius eterinius aliejus ir jų funkcijas dermatologijoje, paminėtas levandų aliejaus gebėjimas nuraminti sudirgusią odą, kai jis naudojamas lokaliai. Be to, aliejaus antistresinės savybės yra naudingos psoriazei, kai paūmėjimus sukelia nerimas.

vabzdžių įkandimai , taip pat gali būti naudojami kaip natūrali alternatyva erzinantiems vabzdžių įkandimams gydyti : jis veikia sumaišius su trupučiu sodos ir saldžiųjų migdolų aliejaus ir tepant ant įkandimų.

sumažina raukšlesLevandų aliejuje gausu antioksidantų , kurie padeda apsisaugoti nuo laisvųjų radikalų.

pašviesinkite odą , levandų aliejus sumažina uždegimą ir spalvos pasikeitimą, įskaitant tamsias dėmes . Levandų aliejus padeda sumažinti dėmes ir paraudimus . Jei turite pigmentacinių dėmių ant odos, levandų aliejus taip pat gali padėti.

gydo mažas žaizdas ir smulkius pjūvius , 2016 m. atlikto tyrimo metu mokslininkai (3) nustatė, kad levandų aliejus skatina odos audinių gijimą.

 

Levandų eterinis aliejus nuo nemigos

Jei pastebite, kad naktimis neramiai miegate, tyrimai rodo, kad levandų aliejus gali pagelbėti: vieno tyrimo (1) metu nustatyta, kad keli įkvėpimai levandų aliejaus prieš miegą padidino vyrų ir sveikų moterų gilaus miego kokybę.

Turi teigiamą poveikį kenčiantiems nuo nemigos : Vieno tyrimo (2) metu nustatyta, kad kvėpavimas levandų aliejumi  du kartus per savaitę  po 20 minučių nuramina nervų sistemą ir pagerina moterų miego kokybę.

 

Naudojimo būdai

Aromaterapija nuo nerimo, nemigos, galvos skausmo

pridėti 1 lašą levandų  e.a. vienam kvadratiniam metrui paviršiaus į difuzorių.

Įlašinkite kelis lašus levandų aliejaus į pagalves, paklodes ar prie pėdų, kad atsipalaiduotumėte ir pasiruoštumėte ramiam miegui.

Prieš utėles

2 šaukštai migdolų aliejaus

5 lašai levandų eterinio aliejaus

5 lašai arbatmedžio eterinio aliejaus

Sumaišykite levandų aliejų ir arbatmedį su migdolų aliejumi ir šiuo mišiniu masažuokite galvos odą 5-10 minučių. Laikykite per naktį, tada nuplaukite natūraliu šampūnu.

Dėl raukšlių

naudokite kelis lašus eterinio aliejaus kartu su taukmedžio sviestu. Mišinys gali būti naudojamas kaip drėkiklis vieną ar du kartus per dieną.

 

Įdomu

Augalo pavadinimas kilęs iš lotyniško žodžio, kuris reiškia plovimas, ir iš tikrųjų romėnai jį naudojo savo prausiklį. Geras  priešnuodžis, kurio galia buvo gerai žinoma, todėl ir šiandien medžiotojai, jei šunims įkando angis, paima truputį levandų, patrina tarp pirštų, kad patrintų įkandimo vietą, kad išlaisvintų nuo angio nuodų, levanda dezaktyvuoja nuodus.

 

Įspėjimai ir kontraindikacijos

Niekada netepkite grynų eterinių aliejų tiesiai ant odos.

Taikant levandų eterinį aliejų, svarbu jį praskiesti pagrindo aliejumi 1: 9 santykiu ir pirmiausia atlikti odos testą (naudojant medvilninį tamponą), kad įsitikintumėte, jog nesijaučiate jokių alerginių ar dirginančių reakcijų. Tie, kurių oda jautri, turi būti ypač atsargūs.

Nepakeičia vaistų, jie padeda esant nedidelėms problemoms, bet ne sergant ligoms.

Rekomenduojame visada kreiptis į gydytoją.

Negalima naudoti nėštumo metu ir vaikams iki metų.

10 ml tara.

Mokslinės studijos 

(1) https://www.tandfonline.com/doi/abs/10.1080/07420520500263276?journalCode=icbi20&

(2) https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3159017/ (3) https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles / PMC4880962 /


Kiekis

 

Saugus apmokėjimas

 

Pristatymas per 2-4 darbo dienas VISOJE LIETUVOJE

 

Galimybė atsiimti mūsų parduotuvėje Kaune

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: