Kajeputų eterinis aliejus

9,00 €

Tonizuojantis, balansuojantis ir antiseptikas

Eteriniai aliejai iš Sardinijos augalų. Gaunami iš aromatinių medžiagų, esančių augaluose.

Jie naudojami aromaterapijoje, nes jų aromatas veikia visą kūną, balansuoja ir harmonizuoja . Kaip kosmetiką rekomenduojame jas naudoti išorėje, tačiau galima naudoti ir kitiems poreikiams eterinis aliejus yra grynas, natūralus, labai koncentruotas ir tirpsta aliejuje ir alkoholyje.


Kajaputo eterinis aliejus turi gaivų ir žolinį aromatą, primenantį sumaišytus kamparo ir rozmarino kvapus su lengva vaisių nata ir vidutinio intensyvumo aromatu. Kajaputo eterinis aliejus gaminamas distiliuojant garais šviežius Kajaputo medžio ( Melaleuca leucadendron ) lapus ir šakeles , nepainiokit su arbatmedžio ( Melaleuca alternifolia ) arba Niaouli aliejumi Melaleuca viridiflora ). Palyginti su šiais, „Kajaputo“ yra švelnesnis, todėl jį lengviau naudoti aromaterapijoje.

Kajaputo e.a. naudingas: antivirusinis, antibakterinis, antiseptinis, priešgrybelinis, atsikosėjimą lengvinantis, priešuždegiminis, tonizuojantis, analgetikas, dekongestantas.

 Naudojamas:

su infekcijos į odos :  plačiai naudojamas kosmetikoje ir antiseptiniuose kremuose. Jis taip pat tonizuoja odą, todėl yra naudojamas kaip bendras odos tonikas .

kova su pleiskanomis Mokslininkai nustatė, kad kajeput eterinis aliejus slopina grybelį Malassezia furfur, sukeliantį pleiskanas. 

- padeda išvalyti  iš ertmės nosies sekretą , padeda prie peršalimo kosulio ir gerklės skausmoŠvelnina sinusų užgulimą ir palengvina kvėpavimą, naudojant difuzoriaus aromaterapiją.

palengvina artrito simptous simptomų, tokių kaip tinimas , skausmas, uždegimas, standumo paslankumo sumažėjimas, gali būti sušvelnintos dėka 1,8-cineolis junginio, esančio kajaputo aliejuje. Švelnus masažas su „Cajeput“ eteriniu aliejumi padeda sumažinti skausmą ir žymiai pagerina sveikatos būklę, tačiau kartu su visapusiškesniu gydymu.

sumažinti skausmą : kaip analgetikas, jis sumažina skausmo pojūčius, viena vertus, o kita vertus, atpalaiduoja kraujagysles , taip sumažindamas jų patinimą ir sumažindamas nervų spaudimą, nedelsdamas sumažina skausmą (jei skauda galvos, neuralgijos, raumenų ir sąnarių skausmai).

palengvinti raumenų mėšlungį : padeda sumažinti skausmą dėl mėšlungio ir suteikia šilumos poveikį per naktį.

gydyti į įkandimų iš vabzdžių : kvapas nepainka vabzdžiams.adeda gydant uodų įkandimus. Priešuždegiminė aliejaus savybė apsaugo nuo niežėjimo ir bėrimų.

skatina prakaitavimą : stimuliuoja organus, sukuria šildantį efektą , skatina kraujotaką ir aktyvina išskyras. Būdamas stimuliatorius, jis taip pat stimuliuoja išorines liaukas, skatina prakaitavimą. Šie poveikiai yra labai naudingi organizmui, nes jie yra būtini norint pašalinti toksinus iš organizmo.

Rūpinasi : kaip priešgrybelinis, tai yra veiksminga priemonė nuo parazitų.

Kaip naudotis e.a. pateikė Cajeput?

Gali būi maišomas su  Saldžiųjų migdolų aliejumi, kaip pagrinu, prieš naudojant būtina atlikti  odos  bandymą, eterinis Cajuput aliejus puikiai tinka aromaterapijai. difuzoriui ar garintuvui, kad būtų sukurta ryžtinga atmosfera, kurioje būtų palankiai vertinami esančių žmonių keitimasis idėjomis ir bendravimas.

Įspėjimai apie eterinio aliejaus naudojimą ir jautrumą šviesai

Niekada netepkite grynų eterinių aliejų tiesiai ant odos.

Patekus ant odos, vengti tiesioginių saulės spindulių.

Taikant kajeputo eterinį aliejų, galima praskiesti santikiu 1: 9 ir pirmiausia atlikti odos testą  (naudojant medvilninį tamponą), kad įsitikintumėte, jog nejaučiate jokių jautrių, alerginių ar dirginančių reakcijų. Tie, kurių oda jautri, turės būti ypač atsargūs.

Jie nepakeičia vaistų, jie padeda esant nedidelėms problemoms, bet ne sergant ligoms.

Rekomenduojame visada kreiptis į gydytoją. Talpa 10ml

Nenaudoti nėštumo metu ir vaikams iki 3 metų: pvz. Cajeput, kuriame yra daug 1,8-cineolio, gali sukelti sunkių pakitimų vaikų centrinėje nervų sistemoje. Aromatas taip pat gali būti per stiprus mažiems vaikams.


Kiekis

 

Saugus apmokėjimas

 

Pristatymas per 2-4 darbo dienas VISOJE LIETUVOJE

 

Galimybė atsiimti mūsų parduotuvėje Kaune

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: