Bergamočių eterinis aliejus

10,00 €

Tonizuojantis, balansuojantis ir antiseptikas

Eteriniai aliejai iš Sardinijos augalų. Gaunami iš aromatinių medžiagų, esančių augaluose.

Jie naudojami aromaterapijoje, nes jų aromatas veikia visą kūną, balansuoja ir harmonizuoja . Kaip kosmetiką rekomenduojame jas naudoti išorėje, tačiau galima naudoti ir kitiems poreikiams eterinis aliejus yra grynas, natūralus, labai koncentruotas ir tirpsta aliejuje ir alkoholyje.


Bergamočių ( Citrus bergamiaterinis aliejus ) eterinis aliejus plačiai naudojama gaminant kosmetikos gaminius, skirtus tiek vyrų, tiek moterų asmeninei priežiūrai: iš tikrųjų jo galima rasti kvepaluose, odekolone, tualeto reikmenyse. .
Jis turi puikių gydomųjų savybių, tokių kaip antibakterinis ir antiseptinis poveikis, taip pat:

gydyti spuogus ant veido : dėl savo analgezinių savybių o.e. Bergamotė idealiai tinka esant spuogams, furunkuliams, egzemai, vabzdžių įkandimams ne itin jautriai odai.

pagerinti plaukų sveikatą : jie gali tapti švelnūs, sumažindami plaukų slinkimą, stimuliuoja kraujotaką ir ramina sudirgusią galvos odą.

sumažinti stresą : vienas 2015 m. Japonijos moterų tyrimas parodė, kad įkvėptas bergamočių aliejus, sumaišytas su vandens garais, sumažino nerimo ir nuovargio jausmą.

dezinfekuoja odą ir paviršius : šia prasme neleidžia daugintis kenksmingoms bakterijoms.

pagerinti nuotaiką : suteikia džiaugsmo. Naudinga tiems, kurie pradeda naujus projektus: nukreipia mūsų energiją į  sėkmės mintis.

- spindinti oda : valo poras ir stiprina odos audinius

pagerinti kvėpavimą : kenčiantiems nuo kvėpavimo sutrikimų, tokių kaip lėtinis kosulys, gali palengvėti kosulio priepuolius, atsikosėjimą skatinančios savybes Bergamotės e.a. išvalius nosies kanalus ir palengvinkite kvėpavimą, ištirpindami skreplius ir gleives, taip pašalindami didesnį kiekį ligų sukeliančių mikrobų ir toksinų.

masažai nuo nuovargio : malšina raumenų ir kūno skausmus, įskaitant galvos ir nemalonius pojūčius, susijusius su artritu.

Įspėjimai apie eterinio aliejaus naudojimą ir jautrumą šviesai

Niekada netepkite grynų eterinių aliejų tiesiai ant odos.
Patekus ant odos, vengti tiesioginių saulės spindulių.
Taikant bergamočių eterinį aliejų, svarbu jį praskiesti nešikliu 1: 9 santykiu ir pirmiausia atlikti odos lopo testą (taip pat naudojant medvilninį tamponą), kad įsitikintumėte, jog nesijaučiate jautrios, alergiškos ar dirginančios reakcijos.
Jie nepakeičia vaistų, jie padeda esant nedidelėms problemoms, bet ne sergant ligoms.
Rekomenduojame visada kreiptis į gydytoją.
Negalima naudoti nėštumo metu ir vaikams iki 3 metų.

10 ml forma.


Kiekis

 

Saugus apmokėjimas

 

Pristatymas per 2-4 darbo dienas VISOJE LIETUVOJE

 

Galimybė atsiimti mūsų parduotuvėje Kaune

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: