Kamparo eterinis aliejus

7,10 €

Stimuliatorius masažams

Eteriniai aliejai iš Sardinijos augalų. Gaunami iš aromatinių medžiagų, esančių augaluose.

Jie naudojami aromaterapijoje, nes jų aromatas veikia visą kūną, balansuoja ir harmonizuoja . Kaip kosmetiką rekomenduojame jas naudoti išorėje, tačiau galima naudoti ir kitiems poreikiams eterinis aliejus yra grynas, natūralus, labai koncentruotas ir tirpsta aliejuje ir alkoholyje.


Kamparas ( Cinnamomum camphora ) visžalis medis, kilęs iš Japonijos miškų ir dažniausiai naudojamas kremams, tepalams ir losjonams.

Eterinis aliejus, išgaunamas iš medžių žievės ir perdirbamas distiliuojant garais. Baltos spalvos eterinis aliejus yra vienintelis, kuri gali būti naudojama terapijoje, tiek aromatinėje, tiek vaistinėje. Taip yra todėl, kad rudąjį kamparą ir geltonąjį kamparą sudaro didelis safrolio kiekis - komponentas, kuris turi toksišką poveikį. Kamparo eterinis aliejus veiksmingas esant spuogams, riebiai ir nešvariai odai, reumatiniams skausmams, raumenų plyšimams ir apskritai kvėpavimo sistemos ligoms, taip pat apsaugo nuo kandžių ir vabzdžių.

Pagrindinės kamparo e.a. savybės: antiseptikas, priešuždegiminis, atsikosėjimą skatinantis, raminantis niežulį.

Stimuliuoja : kraujotakos sistemą, turi tonizuojantį poveikį , naudingas esant nuovargiui, žemam kraujospūdžiui, astenijai. Rekomenduojama jį naudoti įkvėpus ryte (suteikia energijos). Padeda atsigauti apalpus ar  šoko būsenos atveju.

- esant traumoms, masažuojama skausmingą vietą, padeda išgydyti patempimų, sumušimų, raumenų skausmus. . Naudojamas prieš sportuojant , raumenys paruošiami fizinei veiklai, veiksminga priemonė nuo nuovargio po treniruotės ir esant sporto traumoms.

masažuoti kojas, apsaugo ir mažina venų problemas ir kraujotakos sutrikimus, sunkumą kojose, tinimą, edemos ir limfinės sistemos užsistovėjimą ir kraujotakos silpnumą.

peršalimus, įkvėpus, turi dekongestantinį poveikį kvėpavimo takams. Padeda ištirpinti ir pašalinti skreplius peršalimo metu, sinusito, kosulio atveju.

padeda išvengti vabzdžių, tokių kaip kandys, uodai, musės. Įpilkite kamparo eterinio aliejaus į levandų maišelius, skirtus drabužių spintelėms / stalčiams, arba naudodami audinio, kreidos ar tikros medienos į nosinę ir užlašinkite kelis lašus gryno aliejaus.

 

Kaip naudoti kamparo eterinį aliejų?

Masažas

Masažams skirtas eterinis aliejus idealiai tinka prieš ir po sporto : jį galima tepti praskiestą bent 3 kartus per dieną.

Aromaterapija

Naudojamas aromaterapijoje, kamparo aliejaus kvapas , panašus į mentolio kvapą, skatina pilnesnį ir gilesnį kvėpavimą . Dėl šios priežasties jis dažniausiai naudojamas garų lempose, nes gali palengvinti kvėpavimą, išvalydamas plaučius ir pašalindamas bronchito ir pneumonijos simptomus. Kamparo eterinis aliejus derinamas su bet kuriuo iš šių aliejų: kajeputo, ramunėlių, eukalipto, levandų, melisos.

Niekada netepkite grynų eterinių aliejų tiesiai ant odos.

Patekus ant odos, vengti tiesioginių saulės spindulių.

Taikant kamparo eterinį aliejų, svarbu jį praskiesti pagrindo aliejumi 1: 9 santykiu ir pirmiausia atlikti odos testą (naudojant medvilninį tamponą), kad įsitikintumėte, jog nejaučiate jokių  alerginių ar dirginančių reakcijų. Tie, kurių oda jautri, turi būti ypač atsargūs.

Jie nepakeičia vaistų, jie padeda esant nedidelėms problemoms, bet ne sergant ligoms.

Rekomenduojame visada kreiptis į gydytoją.


Kiekis

 

Saugus apmokėjimas

 

Pristatymas per 2-4 darbo dienas VISOJE LIETUVOJE

 

Galimybė atsiimti mūsų parduotuvėje Kaune

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: